به‌نام خدا

جهت رفع ابهام اطلاعیه‌های قبلی به نکات ذیل توجه داشته باشید.

1- در هفته‌ی شانزدهم ترم، تعطیلی کلاسهای آموزشی خلاف مقررات است و باید کلاسها به شکل آف‌لاین همانند هفته‌های آف‌لاین گذشته، در گروههای مجازی اساتید برگزار گردد.

2- به دلیل عدم اعتماد به زیرساختهای اینترنتی دیتاسنترها و تغییراتی که در حال انجام در زیرساخت آنها می‌باشد؛ برگزاری همزمان آزمون(آزمونهای دروس کارگاهی که قرار است در هفته‌ی شانزدهم برگزار گردد) و کلاس آن‌لاین در یک سامانه ریسک زیادی خواهد داشت.

3- فقط کلاسهای آن‌لاین هفته‌ی شانزدهم به بازه‌ی 5 الی 15 خردادماه منتقل شده است؛ که در هر ساعتی از این بازه با هماهنگی دانشجویان امکان برگزاری دارد و استاد محترم می‌تواند کلاسهای آف‌لاین خود درهفته‌ی پانزدهم را به هفته‌ی شانزدهم منتقل نماید.

4- برخلاف ترمهای گذشته، فایل هیچ ویدئوی ضبط‌شده‌ای حذف نخواهد شد و فقط توسط اساتید محترم باید، لینک ویدئوی کلاسهای آن‌لاین برگزار شده، مطابق #ویدئو_شماره_16 موجود در کانالها و گروههای سامانه و آموزشکده‌ها، به‌صورت عمومی(public) تبدیل شود و در گروههای مجازی به اشتراک گذاشته شود یا در سایت https://tvuyazd.ir/link توسط استاد یا دانشجویی که درس مذکور را دارد ثبت شود.

5- دانشجویان عزیز هم می‌توانند برای کمک به دوستان خود لینکهای عمومی شده‌‌ای که توسط اساتید در اختیارشان قرار گرفته شده‌است را در سایت فوق ثبت نمایند تا با نام آنها در سایت نمایش داده شود.(لینکها، به شرط ثبت شدنشان در سایت  https://tvuyazd.ir/link، تا آخر هفته‌ی پانزدهم، مشاهده خواهند شد).

6- درصورتیکه اساتیدی اصرار به برگزاری کلاس آن‌لاین در هفته‌ی شانزدهم دارند، از طریق رابط آموزشکده‌شان با ما هماهنگ نمایند تا لینک کلاس برایشان تعریف گردد.